Dostluk üzerine kompozisyon, dostluk ile alakalı kompozisyonlar
 • Eklenme Tarihi : 6 Mayıs 2013
 • Yorum : Yorum Yok
 • Okunma : 219 kez okundu.
 • Paylaş: Facebook - Twitter

dostluk ile ilgili kompozisyon,dostluk üzerine kompozisyon,,dostlukla ilgili kompozisyon,dostluk hakkında kompozisyon

DOSTLUK

Dostluk, tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak, güvenmek, fedakârlık ve açık sözlülüktür.

Hayat, dümdüz bir yol değildir. Herkesin hayatında dönem dönem inişler ve çıkışlar vardır. Bu yüzden her gün mutlu ve neşeli olamayabiliriz. Bazı günler kendimizi mutsuz ve kötü hissederiz. Bugünlerde ise, en çok ihtiyaç duyduğumuz olan şey bir dosttur. Çünkü dostlarımızla sorunlarımızı ve problemlerimizi paylaşabiliriz; ama önemli olan gerçek bir dost bulabilmektir. Mutlu olduğunuz zaman yanınızda birçok insan bulabilirsiniz; peki ya mutsuz ve üzgün olduğunuzda da o insanlar yanınızda mıdır? İşte dostluk bir mum ışığına benzer, ortalığa karanlık hâkim olduğunda ancak belli olur.

Dostluk, bir insanla her gün telefonda 3-4 kez konuşmak, bir kişin hayatını ve yaşadıklarını derinlemesine bilmek değildir, ya da sürekli görüşmek de değildir. Başı gerçekten sıkıntıdaysa, yardıma koşacak ilk kişiysen, aynı şekilde onun da öyle olduğunu biliyorsan işte bu gerçek dostluktur.

Dostluğun insan hayatındaki değeri bir ekmek, su kadar değerlidir. Artık kimsenin birbirine güveni kalmadığı şu zor hayatta gerçek bir dostumuz varsa eğer kıymetini bilmeliyiz. Çünkü arkadaş çok bulunur; ama dost zor bulunur.

Alıntı

 • Paylaş: Facebook - Twitter
 • Yazar
  admin
  vBulletin konusunda üst düzey bilgiye sahip, vBulletin geliştirmeleri ve eklentileri yazan, ufak ufak tasarım serpiştiren, PHP konusunda seviyesini her gün geliştiren, HTML ile çalışmalar yapıp CSS ile süsleyen, şuanda azimle kendini diğer programlama dillerinde geliştirmeye çalışan, yeni proje ve işlere açık nev-i şahsına münhasır bir insandır efenim.
  Yorum Yap
  Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!


  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış

   Arama yapmak ister misin?
   Reklamlar
   Sayaç
   Ücretsiz Sayaç